reklam
GÜNCEL YEREL HABER 7,Dİ 24 SAAT GÜNCEL SİZİN SİTENİZ HOŞGELDİNİZ
Lütfen Dikkat Sağlık Saç Bakımı Bitki Gibi Bi Çok Bakımla İlgili Yazılarımız Var Lütfen Bir Dokdurunuzu Ve Ya Bir Kuaförünüzü Danışmadan Buradaki Ürünleri Denemegin Sitemizdeki Bu Yazdıklarımız Site https://duguntvcine.blogspot.com.tr Sorumlu Degildir

KİŞİLERE ÖZEL BAŞ SAYFADA REKLAMLARI BURADA GÖZÜKECEKDİR


REKLAM BÖLÜMÜ


SİTEMİZE REKLAM VERMEK İSTERMİSİNİZ

Yazar fotoahmet 16 Mart 2018 Cuma 0 yorum
Merhabalar değerli http://duguntvcine.blogspot.com.tr takipçilerimiz.Sitemiz üzerinden reklam alımlarına başlamış bulunmaktayız.Reklam ve tanıtım yazısı alımları için “0542.745.13.72”  bize ulaşabilirsiniz.
Şimdilik sadece tanıtım yazısı alımı ve logo yanı 1 adet 728*90 boyutunda banner reklam alımı yapıyoruz.İlerleyen zamanlarda diğer banner reklam alanları ve footer link satışları yapacağımızda buradan konuyu güncelleyeceğiz.Şimdi tanıtım yazısı ve logo yanı banner yayınlama hakkında detaylı bilgi verelim.
Logo Yanı 728*90 Reklam Alanı
==> Bu alan logo yanında yayınlanacaktır.
==> 1 aylık ücreti 150 tl ve 3 aylık ücreti ise 400 tl‘dir.
==> Sitemizdeki tek banner reklam budur.Hitine göre oldukça makul bir fiyattır.Fakat daha uzun süreli almak isteyenlere indirim uygulanabilir.
Tanıtım Yazısı Yayınlama Kuralları
==> Tanıtım yazısı minimum 300-400 kelime olması gerekmektedir.
==> Alacağınız tanıtım yazısı anasayfada minimum 1-2 gün duracaktır.Ardından 1 yıl silinmeme garantisiyle yazınız sitede duracaktır.Yani 1 yıldan önce yazınız silinirse para iadesi yapmaktayız.
==> 1 adet tanıtım yazısı ücreti yazı size ait olursa 75 tl‘dir.Eğer yazıyı biz yazarsak ücreti 100 tl‘dir.
==> Tanıtım yazısı vereceğiniz sitenin sektörü +18,kumar,bahis vb. illegal içerikli olmamalıdır.
==> Sitenin güncel Alexa sıralaması dünyada 237,045 ve Türkiye’de 4,194‘dür.Sitemizin diğer istatistiklerine site analizi yapan web siteler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:


FACEBOOK SAYFAMIZDAN YAZABİLİRSİNİZ


ÇİNE DOSTFM ÇEPDE DİNLE TIKLA